Представники Київщини передали бійцям 72-ї бригади 96 дронів та інше необхідне обладнання

Written on . Posted in КОДА

Представники Київщини відвідали бійців 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, які сьогодні перебувають на позиціях на Сході. Від Київської ОВА, районів, громад, волонтерів та представників бізнесу передали військовим 96 дронів та інше  необхідне обладнання, не витрачаючи при цьому бюджетних коштів.

«Зокрема, передали 96 дронів. Те, без чого вкрай важко виявляти ворожі сили, техніку та допомагати нашій артилерії прицільно знищувати їх. Для того, щоб наші захисники були ще більш мобільними, передали пікап, а також тепловізори, обігрівачі тощо», – написав на своїй сторінці у Facebook начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Із перших днів війни Чорні Запорожці стоять на захисті України та її незалежності. На початку російського вторгнення вони не дали російським окупантам захопити Київщину та столицю. Брали участь у важких боях за Ірпінь, Мощун, Гостомель, Бучу. З літа 2022 року бійці 72-ої ОМБр тримають східний фронт на Донеччині.

«Безпека і спокій у наших містах та селах залежить не лише від наших військових. А й від нашої постійної допомоги їм. Вдячні кожному і кожній, хто звільняє країну від російських окупантів», – наголосив начальник КОВА.

Нагадаємо, що Київська обласна військова адміністрація підтримує військовослужбовців 72-ї механізованої бригади ім. Чорних Запорожців та неодноразово передавала їм необхідну для боротьби з ворогом допомогу.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі