Апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

06 листопада 2023 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій.

????На початку наради привітали працівників соціальної сфери Васильківської громади з нагоди професійного свята, яке відзначали 5 листопада. Це свято людей, які за покликом серця допомагають тим, хто цього потребує, які щодня віддають частинку свого серця жителям громади – самотнім людям, особам з інвалідністю, переселенцям, дітям, ветеранам.

Дякуємо кожному соціальному працівнику, всім, хто надає соціальні послуги за напружену і важку роботу! На вас лежить величезне навантаження, особливо під час війни. Але хто б і коли не звернувся до вас по допомогу, ви завжди її надаєте – піклуєтеся, підтримуєте людей у найважчих ситуаціях, з якими впоратися самим їм просто не під силу” – зазначила міський голова. 
????В ході наради було обговорено стан виконання робочих питань.
????Станом на сьогодні, за повідомленням керівника КП “Васильківтепломережа”, всі об’єкти соціальної інфраструктури та житлові будинки опалюються. Є проблеми у двох багатоповерхових будинках, але роботи проводяться по ліквідації та повернення до теплопостачання.
????В стаціонарних відділеннях Васильківської лікарні наразі перебувають 211 хворих, в приміщеннях лікарні тепло. Лікарі-спеціалісти щоденно проводять різної складності операції, надають кваліфіковані консультації, здійснюють виїзні медичні огляди в селах громади.
????Керівники медичних закладів звернули увагу громадян, що для зручності жителів громади, хто через брак часу в будні дні не може потрапити на консультацію чи прийом до лікарів, кожної суботи працюють спеціалісти: офтальмолог, хірург, уролог, травматолог, невропатолог, отоларинголог, гінекологи, кардіолог, терапевт/сімейний лікар. Також виконуються гастроскопія, ЕКГ, працюють маніпуляційні кабінети і в режимі 24/7 рентгенологічний кабінет. Всю інформацію щодо годин прийому та графіки роботи можна дізнатись за номером телефону ☎️04571 25111.
????Освіта. Всі заклади середньої загальної, дошкільної та позашкільної освіти опалюються. Є проблеми в одному із ЗДО, але проводиться робота над ліквідацією наслідків аварії.
????Відновлення пошкоджених будинків та будівництво зруйнованих. Наразі активно тривають роботи з утеплення фасаду одного з будинків по вулиці Декабристів. По зруйнованому будинку вже на цьому тижні мають розпочатися роботи з копання котловану під фундамент майбутнього багатоквартирного житлового будинку.
За результатами наради було надано ряд доручень відповідальним посадовим особам для відпрацювання в межах своїх повноважень.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі