Апаратна нарада

Written on . Posted in Міська рада, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками громадських організацій. Опрацювали питання по наслідкам негоди, яка вирувала 28 жовтня. Буревій завдав великої шкоди. По Васильківській громаді було повалено більше 30 дерев, в тому числі і на приватних територіях, були пошкоджені дахи будівель та будинків, великі пориви електропроводів та пошкодження трансформаторних підстанцій. Аварійні бригади протягом 28 і 29 жовтня працювали в посиленому цілодобовому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки буревію. Наразі роботи продовжуються над точковими заявками. Вся інформація щодо відсутності світла на вулицях міста Васильків, в селах за заявками старост, громадян одразу передається на ДТЕК. Також, працівники комунальних підприємств та управляючих компаній працюють над усуненням наслідків стихії.

✅️Щодо проведених та запланованих інших робіт житлово-комунального характеру. Закінчено ремонт дороги в с. Митниця, розпочалися роботи по вулиці Небесна Сотня, до кінця тижня заплановані роботи по вулиці О. Лістрового та Ю. Литвина. Також, заплановано встановлення зупинки громадського транспорту район автопарку на цьому тижні.
✅️Відновлення пошкоджених будинків – продовжуються роботи в будинках по вулиці Декабристів, проведено демонтаж пошкоджених будівельних конструкцій, виконуються фасадні роботи та утеплення зовнішніх стін і горищ.
✅️Щодо перейменування вулиці Декабристів, яка стала героїчною на початку повномасштабного вторгнення російського агресора. Міський голова надала доручення керівникам відповідних структурних підрозділів якнайшвидше розпочати роботу по перейменуванню, провести громадські слухання і обговорення. Ця вулиця повинна називатися гідно, вона побачила дуже багато горя, але завдяки мужності наших хлопців вистояла.
✅️По подачі тепла. Вже запущено в роботу 10 котелень, медичні, освітні заклади з теплом, житлові будинки поступово підключаються, процес триває.
✅️Освіта. Проводяться роботи з будівництва укриття в с. Здорівка, наразі це вже внутрішні роботи, проведення комунікацій. З 1 листопада відновлює свою роботу ЗДО №8, це ще 4 додаткові групи для малечі.
????За результатами наради було надано доручення відповідальним посадовим особам для відпрацювання в межах своїх повноважень.
????Після наради відбулося засідання виконавчого комітету. Було розглянуто більше 30 питань порядку денного, зокрема надання матеріальної допомоги; затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України; створення робочої групи для проведення перевірки достовірності відомостей наведених у заявах осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат; погодження розміщення об’єкта виносної торгівлі фізичній особі-підприємцю; надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами; питання захисту прав дитини, забезпечення законних прав та їх інтересів; інші питання, які стосувались культурної та освітньої сфер діяльності.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі