Фонд “AICM Україна” розробили проєкт по створенню мережі прихистків для жінок з дітьми

Written on . Posted in соціальний захист

Фонд “AICM Україна”, який спочатку був створений у Франції, з 2004 року працює над тим, щоб допомогти Україні покращити рівень піклування про населення.
До складу фонду входить більше ніж 30 медичних експертів, фармацевтів, спеціалізованих інженерів, тренерів та керівників проектів. АІСМ – велика гуманітарна організація, яка за підтримки мережі донорів та національних/міжнародних партнерів вірішує найгостріші проблеми країни.
За допомогою інноваційних проектів Фонд AICM також бореться з корупцією у сфері медицини та домашнім насильством в країні.Тема домашнього насильства в Україні наразі стоїть дуже гостро. Багато жінок та дітей, які потерпають від насильства в сімї потребують безпечного місця та кваліфікованої допомоги.
Саме з метою вирішення цієї проблеми AICM розробили проєкт по створенню мережі прихистків для жінок з дітьми. REFUGE – це саме про це. REFUGE – це місце, де безпечно, REFUGE – це місце з кваліфікованою допомогою, REFUGE – це місце для жінок, які готові покинути свій дім разом з дітьми, щоб відкрити можливості для нового життя.
Телефон гарячої лінії 0 800 33 88 88. Лінія працює цілодобово.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі