Щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками громадських організацій, проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено ряд нових завдань на найближчий період.
Зокрема, були обговорені актуальні питання життєдіяльності Васильківської міської територіальної громади, які стосуються медицини, освіти, безпеки, економіки, культури, фінансової та інших сфер, поточні питання благоустрою території громади.

✔️Медичні заклади працюють у звичному режимі, в приміщеннях та палатах вже включено теплопостачання. Пацієнтам надається кваліфікована допомога. Особливу увагу медики звернули на те, що розпочався епідемічний сезон захворюваності на ГРВІ. За минулий тиждень зафіксовано 9 випадків захворювання на COVID.
✔️В закладах середньої загальної освіти розпочалися осінні канікули. За минулий тиждень 290 учнів 1-4-х класів відвідали басейн та провели уроки фізичної культури з користю і задоволенням. Також, міський голова доручила розпочати опалення закладів дошкільної освіти.
Обговорили й інші важливі питання щодо ймовірних викликів зимового періоду та перелік вже вжитих заходів, підготовка наявних генераторів та формування запасів палива, тощо.
За результатами наради Васильківським міським головою Наталею Баласинович були надані доручення відповідальним посадовим особам для відпрацювання в межах своїх повноважень.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі