відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками громадських організацій, на якій з колегами обговорили виконання доручень та окреслили подальші завдання.

Про стан справ житлово-комунального господарства та відновлення пошкоджених будинків.
Станом на сьогодні вже розпочалися роботи з капітального ремонту, а саме утеплення фасадів, ремонту під’їздів в багатоквартирних будинках по вулиці Декабристів, які були частково пошкоджені внаслідок ворожих атак.
По зруйнованому 42 будинку вже укладено договір на будівництво.
Також розпочалися роботи з будівництва дитячого будинку сімейного типу для багатодітної родини-переселенців, що реалізується Благодійною організацією «Фундація Олени Зеленської».
Обговорили з керівниками комунальних підприємств, управляючих компаній, об’єктів соціальної інфраструктури, освітніх та медичних закладів готовність до опалювального сезону. З огляду на те, що погода цього тижня вже різко зміниться і суттєво похолодає, опрацювали питання включення теплопостачання в лікарнях орієнтовно з 18 жовтня, житлові будинки та садочки по місту орієнтовно з 21 жовтня.
Комунальники займаються благоустроєм території громади, продовжують роботи по ремонту доріг (грейдерування, підсипка).
Соціальний захист продовжує опікуватись внутрішньо переміщеними особами, допомагає з працевлаштуванням. Минулого тижня до нашої громади прибули ще 18 переселенців, які поселені в модульне містечко і отримують всі необхідні консультації.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі