АПАРАТНА НАРАДА

Written on . Posted in нарада

 
Відбулася щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ і старост, яку провів секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук.
Під час наради керівники прозвітували про роботу підрозділів на минулому тижні, озвучили питання, які потребують вирішення та окреслили напрямки щодо першочергових планів на поточний тиждень.

Підготовка до зими: Підготовка до опалювального сезону проводиться згідно плану. Тривають гідравлічні випробування, усунення поривів та заповнення мереж. Всі котельні громади готові до запуску. Також обговорили стан забезпечення об”єктів критичної інфраструткури альтернативними видами енергозабезпечення.
За вихідні дні, через пориви вітру сталося до 20 поривів ліній елетропередач, внаслідок чого відбулися аварійні відключення електропостачання. Наразі тривають роботи з усунення наслідків негоди.
Обговорили стан функціонування Пунктів Незламності задля підтримки громади та забезпечення її потреб у разі довготривалого відключення електропостачання.
КП «ККП»
Продовжуються роботи з благоструою території громади: облаштовуються зупинки громадського транспорту, завершилися роботи з встановлення двох сміттєвих майданчиків по вулицях Миру та Декабристів. Триває перепрограмування таймерів та заміна ліхтарів вуличного освітлення на території громади.
ОСВІТА
В освітніх навчальних закладах продовжується проведення ярмаркових заходів на підтримку ЗСУ.
Учні молодших класів розпочали заняття з плавання в басейні.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Щоденно здійснюються заходи з підтримки найбільш вразливих верств населення громади в умовах війни, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб.
За повідомленням представника відділу поліції №1 Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області за минулий тиждень зареєстровано 263 повідомлення, розкрито 4 кримінальні порушення.
Також обговорили питання медицини, санітарного стану, розвитку молоді та спорту.
По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі