Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції, ДСНС, громадських організацій. Обговорили стан виконання робочих питань та окреслили плани роботи на поточний тиждень.

За повідомленням представника відділу поліції №1 Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області за минулий тиждень зареєстровано 296 заяв і повідомлень, розкрито 2 факти крадіжок та зберігання наркотичних речовин.
В закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти відбулися виховні заходи до Дня захисників і захисниць та до Дня працівників освіти. Важливим є питання проведення занять з фізкультури в басейні. Зараз складається графік таких занять, буде також організовано підвіз дітей.
Медики доповіли про стан захворюваності серед населення на COVID. Станом на сьогодні він трохи зменшився, але з різкою зміною температурного режиму, кількість гострих респіраторних захворювань може різко зрости. Вдягайтесь по погоді, не переохолоджуйтесь і слідкуйте за своїм самопочуттям.
Комунальники щоденно проводять роботи з благоустрою, а також ведуть активну підготовку до опалювального сезону.
На гарячу лінію “Муніципальної Варти” минулого тижня надійшло 56 звернень жителів. Серед основних – це паління сухостою та залишків сміття на приватних прибудинкових територіях. Здійснені рейди та виїзди, проведені бесіди, складені протоколи. Окрім того, щоденно відпрацьовуються відеозаписи з відеокамер, виявляються порушники благоустрою, які викидають сміття у невстановлених для цього місцях. Звичайно, їх стає вже менше, але є й такі, які неодноразово сплачували штраф і знову порушували Правила благоустрою. Будьте свідомими громадянами, навчіться любити не тільки своє помешкання, а й місто, в якому живете.
По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень до виконання.
 
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі