У МАКАРОВІ РОЗПОЧАЛИ ВІДНОВЛЮВАТИ ПОШКОДЖЕНИЙ ОКУПАНТАМИ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК

Written on . Posted in КОДА

У Макарові за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії розпочали відбудовувати багатоквартирний житловий об’єкт, пошкоджений унаслідок військової агресії рф.

Під час бойових дій та окупації пристоличного регіону п’ятиповерхова будівля, розташована за адресою: вул. Садова, 1, значно постраждала. У будинку були вибиті вікна і двері, зруйновані балкони та дах. Один із під’їздів особливо постраждав: у ньому були пошкоджені фасад, вигоріли внутрішні стіни та міжповерхові перекриття. Також була понищена будинкова мережа електро- та газопостачання.

На сьогодні на об’єкті ведуться активні відновлювальні роботи. Заплановано зробити капітальний ремонт пошкодженого під’їзду: відновити фундамент, зовнішні та внутрішні стіни, міжповерхові перекриття, відремонтувати та оздобити сходи і міжповерхові сходові майданчики, встановити квартирні двері, виконати внутрішнє опорядження, а також відновити поквартирне індивідуальне опалення.

Крім того, в усьому будинку встановлять вікна і двері, відремонтують дах, балкони, відновлять усі пошкоджені комунікації та утеплять фасад і горищне перекриття.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі