відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій. Спланували роботу на поточний тиждень, обговорили стан виконання робочих питань та окреслили подальші завдання.

Зокрема, велика увага наразі приділяється підготовці комунальних підприємств та житлового фонду до осінньо-зимового періоду.
Заслухали інформацію від головних лікарів щодо роботи медичних установ громади та надання лікарських послуг населенню, військовим, переселенцям в умовах воєнного стану. В громаді працюють усі амбулаторії, лікарі здійснюють прийом хворих, проводиться вакцинація. Медики продовжують в штатному режимі обслуговувати хворих, проводяться операції, здійснюються медогляди та надаються відповідні консультації.
У позашкільних навчальних закладах розпочалась активна робота, працюють гуртки різних напрямків та спортивні секції.
Минулого тижня в громаді відбулось багато спортивних заходів, в освітніх навчальних закладах проходили Олімпійські тижні, Відкритий Чемпіонат Київської області з дзюдо зібрав на змагання більше 100 учасників з 20-ти міст Київської області, а 15 вересня ми урочисто відзначили “Спортивну гордість Васильківщини” – переможців та призерів всеукраїнських, обласних і міських спортивних змагань з різних видів спорту.
За повідомленням представника відділу поліції, минулого тижня було зареєстровано 324 звернення, розкрито 3 факти крадіжок та 2 факти зберігання наркотичних речовин.
За підсумками наради посадовцям та керівникам структурних підрозділів надано доручення до виконання в межах їх компетенцій.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі