РУСЛАН КРАВЧЕНКО: 10 ГРОМАД КИЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ

Written on . Posted in КОДА

10 громад Київщини отримали чергову партію шкільних автобусів. 10 нових автобусів передали Маловільшанській, Ташанській, Яготинській, Березанській, Великодимерській, Зазимській, Борщагівській, Козинській, Бишівській та Калинівській (Фастівський р-н) громадам. Загалом громади вже отримали 28 із 45 автобусів, нещодавно закуплених за кошти державного та місцевих бюджетів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Ще 17 автобусів будуть передані найближчим часом. Автобуси направлені до новостворених опорних закладів освіти, у ті заклади, які згодом планується оптимізувати, та на заміну автобусам, які раніше були вилучені на потреби ЗСУ.

«Загалом у селах Київщини близько 33 тисяч дітей навчаються в школах, до яких важко дістатися пішки. Крім того, багато маршрутів перевантажені: шкільні автобуси мусять здійснити не один рейс, щоб довезти школярів до місць навчання. Не всіх учнів підвозять шкільними автобусами. Близько 20% школярів дістаються найманим транспортом», – наголосив Руслан Кравченко.

Начальник Київської ОВА зауважив, що у січні 2023 року загальна потреба в додаткових шкільних автобусах становила 85 одиниць. За його словами, обласна адміністрація активно працює над організацією регулярних підвезень учнів, оскільки від цього залежать безпека та рівень знань дітей.

Упродовж року 5 автобусів придбано за кошти територіальних громад, 19 передали іноземні партнери (8 із них пристосовані для перевезення осіб на кріслах колісних).

«Наразі для підвезення учнів Київщини задіяно 376 шкільних автобусів. Робимо все, щоб діти навчалися незалежно від того, як далеко розташована школа від їхніх домівок!» – додав Руслан Кравченко.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі