Апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій, на якій обговорили стан виконання робочих питань та окреслили подальші завдання.
✍️Керівники структурних підрозділів доповіли про роботу, яка триває по закладам, зокрема освітні, медичні та соціальні сфери.

????Осівта. Сьогодні відновив свою роботу ЗДО №7, в якому облаштоване гарне укриття для безпеки дітей під час перебування в садочку. Наразі готується до прийому дітей ще один ЗДО. Розпочинають вже працювати гуртки і спортивні секції. Враховуються пропозиції батьків, діти яких навчаються в ІІ зміну. Окремо будуть розроблені графіки позашкільних гурткових занять у вранішні години, щоб дітки змогли відвідувати гуртки до початку занять в школі.
????Благоустрій. Продовжуються ремонтні дорожні роботи, зокрема було проведено грейдерування по вулицям Нова, І. Мазепа, П. Орлика.
????Медицина. Невдовзі на базі нашої лікарні з”явиться нова послуга. Вже встановлено апарат відеодуодноскоп. З його допомогою буде виконуватися ендоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія (маніпуляції на жовчних протоках), яку потребують пацієнти з механічною жовтяницею. Це чудова новина, тепер не треба буде їздити в лікарні Києва для отримання зазначених послуг.
Після наради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради, на якому розглянули питання надання матеріальної допомоги ювілярам; утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України; надання щомісячної матеріальної допомоги для придбання необхідних медичних препаратів для проходження курсу гемодіалізу та інші.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі