Апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій.
????На початку наради Наталія Олександрівна привітала та вручила Подяки підприємцям нашої громади з нагоди професійного свята. “Ви з перших днів війни змогли перебудувати свою роботу з урахуванням ситуації, в якій опинилися, зберегли свої колективи та працювати на благо мешканців Васильківської громади. ????Хочу ще раз подякувати всім представникам бізнесу і підприємництва за самовіддану працю, особистий внесок у розвиток підприємництва, створення додаткових робочих місць, участь у формуванні бюджету нашої міської територіальної громади. Ми повинні і надалі об’єднуватися і все робити, аби перемогти агресивного російського ворога і здобути перемогу” – зазначила міський голова.

????Освіта. Освітній навчальний процес розпочався в усіх закладах громади. Виключення по офлайн навчанню наразі тільки по Здорівській гімназії. Це питання декількох тижнів і діти також зможуть відвідувати свій навчальний заклад в очному режимі. Станом на сьогодні працюють 6 дошкільних закладів, з наступного понеділка відкривається ще один – ЗДО №7.
????Щодо квитків для безкоштовного проїзду школярів на території громади. Такі послуги для дітей діють на території нашої громади вже протягом 3-х років. Кожен навчальний заклад готує відповідні проїзні квитки для школярів свого закладу і видається за зверненням батьків відповідна кількість на поточний місяць. Діти, які їдуть до школи, віддають цей квиток водієві. Один квиток дає право на один безкоштовний проїзд тільки на тих маршрутах, які обслуговує наше комунальне підприємство, а саме: №3 Комісарова гора – в/м, №4 Комісарова гора – Масив, Васильків – В. Бугаївка і ті, що підвозять дітей до Васильківської гімназії №4.
????На сесії було затверджено нову Програму «Надання транспортної послуги перевезення осіб з числа мало мобільних груп населення з використанням соціального таксі на 2023-2025 роки». “Соціальне таксі” – це буде нова послуга в нашій громаді виключно для людей з особливими потребами спеціально обладнаним автомобілем. Додатково згодом буде опубліковано № телефону для замовлення спеціального транспорту, розроблено графік та правила користування послугою.
????У другу суботу вересня наше славне місто Васильків святкуватиме 1035 річницю. Гучних заходів та святкування не заплановано. Але у Вас є можливість долучитись до VII легкоатлетичного пробігу “VASYLKIV RUN – біжу заради Перемоги”, який буде відбуватись в онлайн форматі.
✅ Дата реєстрації та забігу: з 01 до 08 вересня 2023 року включно.
????Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdekLbsxqldtO…/viewform.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі