Вітання Васильківського міського голови Наталії Баласинович з Днем Знань!

Written on . Posted in Міський голова

????Дорогі діти, шановні освітяни та батьки!
????Вітаю з новим навчальним 2023/2024 роком, який Україна другий рік розпочинає у тяжкий воєнний час. 2022 рік був для всіх нас найважчим за всі роки незалежності України.
Гарантувати, що цей рік буде легшим, ми не можемо, знаючи наміри ворога знищити українську націю.
Але ми впевнено, з єдиною мрією про Перемогу, сьогодні крокуємо до наших навчальних закладів, бо знаємо найголовніше – найсильнішою зброєю українців має бути освіта, вона формує свідомість людини, і в першу чергу, про цінність миру та гуманізму.
Ми повинні налаштуватися на перемогу й передати дітям цей оптимізм і віру.
????????Щиро дякуємо нашим мужнім захисникам, які стримують ворога, щоб наші діти вчили правдиву історію України, здобували цінні знання, спілкувалися з однолітками і проводили навчання не онлайн, а в своїх закладах освіти.

????Щиро бажаю сьогоднішнім першокласникам, щоб День 1 вересня запам’ятався як день, що відкриє для них новий світ знань та мрій.
????Майбутнім випускникам зичу плідно провести цей навчальний рік, який зараз здається дуже довгим, але пролетить дуже швидко.
????Особлива вдячність педагогам, які щодня віддають дітям частинку своєї душі, навчають та відкривають для них новий світ можливостей.
????Батькам терпіння і віри у своїх дітей.
Миру всім нам! ????????

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі