Засідання постійних депутатських комісій.

Written on . Posted in Депутати, засідання комісії

????Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами.
????Депутати розглянули питання, які виносяться на 20 позачергову сесію Васильківської міської ради 8 скликання, а саме:
1. Про затвердження Положення про Алею почесних поховань «Алея Слави»;
2. Про погодження пропозиції Благодійної організації «Фундація Олени Зеленської» щодо будівництва житла для родин дитячого будинку сімейного типу, визначення замовника будівництва та передачу земельної ділянки в оперативне управління Управлінню житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради;
3. Про прийняття до комунальної власності та передачу на баланс комунального підприємства «Васильківтепломережа» насосів;
4. Про надання згоди на укладання договору постачання природного газу КП «Васильківтепломережа» з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».
????Комісія заслухала керівників відповідних структурних підрозділів по кожному з питань та ухвалила відповідні рішення.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі