ПРЕДСТАВНИКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПЕРЕДАЛИ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВИМ ЧАСТИНАМ

Written on . Posted in КОДА

Сьогодні, в День Незалежності, представники Київської обласної військової адміністрації та місцевої влади області передали допомогу низці військових частин ЗСУ. Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко разом із мером Бучі Анатолієм Федоруком передали необхідне спорядження частинам, які боронили від ворога Київщину з перших днів повномасштабного вторгнення, а сьогодні захищають країну в інших гарячих точках.

Військові отримали те, що вкрай потрібно для виконання надважливих завдань: автомобілі, квадрокоптери, зарядні станції, генератори та багато іншого.

«Понад рік тому частина Київщини була окупована російським агресором. І ми як ніхто знаємо, що таке незалежність та скільки сил доклали українські військові для звільнення області. Саме завдяки військовим ми сьогодні відзначаємо День Незалежності на вільній території. І впевнений, що незабаром звільнимо від окупантів усю територію України», – зазначив Руслан Кравченко.

Начальник Київської обладміністрації подякував військовим за відданість, мужність і жертовність та наголосив, що вони – справжні герої, приклад незламності та нескореності, які довели кожному українцю, що разом ми можемо перемогти ворога.

«Перемога над ворогом – наша спільна справа. Тому ми робимо все, щоб підтримати військових та забезпечити необхідним спорядженням. Робитимемо це і надалі», – додав Руслан Кравченко.

Також із нагоди свята військовим, волонтерам і деяким мешканцям Бучанської громади – усім, хто бореться за перемогу, – вручили подяки, грамоти та медалі.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі