У БУЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ ВЖЕ ВІДНОВИЛИ ПОНАД 7 ТИС. ОБ’ЄКТІВ

Written on . Posted in КОДА

Під час бойових дій, які велися на території Київської області, найбільше постраждав Бучанський район. Відновлювальні роботи розпочалися одразу після деокупації територій. Наразі вже відновлено зі збереженням життєдіяльності 7 266 об’єктів, серед яких 6 352 – житловий фонд.

Загалом у Бучанському районі було пошкоджено повністю та частково більше 18 тисяч об’єктів. Із них понад 16 тисяч – житло. Сьогодні головним завданням обласної та місцевої влади є якнайшвидше відбудувати все пошкоджене.

Одним із таких об’єктів є багатоквартирний будинок у місті Буча на вулиці Водопровідна, 62. Внаслідок ворожих обстрілів у будинку були значно пошкоджені тримальні конструкції, міжповерхові перекриття та ліфтова шахта, вибиті вікна, сталося займання на верхніх поверхах.

За кошти міського бюджету в будівлі провели капітальний ремонт. Замінили панелі та фасад, утеплили стіни, замінили ліфтову шахту разом із ліфтом та підсилювальними конструкціями. Повністю відремонтували пошкоджені квартири, вставили нові вікна та двері, а також відновили покрівлю. Крім того, зробили ремонт у загальних коридорах та на сходовому майданчику.

Відновлювальні роботи вже завершені.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі