Апаратна нарада

Written on . Posted in Міська рада, Міський голова, нарада

????Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій. Про головне:
УЖКГ: Особлива увага приділяється підготовці житлово-комунального господарства громади до осінньо-зимового періоду та вирішення інших проблем.
ОСВІТА: триває підготовка до початку навчального року; задля організації освітнього процесу в очній формі навчання продовжується відповідна робота щодо облаштування та забезпечення всім необхідним укриттів закладів освіти.

ОЗДОРОВЛЕННЯ: З гарним настроєм та незабутніми спогадами, щасливі повернулись з відпочинку діти, які відпочивали в Литві. Поділились своїми враженнями. Діти одразу відчули величезну підтримку, обійми на вулицях і захоплення незламністю і мужністю українського народу. Особливою подією стала зустріч наших діток з Президентом та першою Леді Литви. Разом вони висадили дерева, обмінювались думками. Такі теплі зустрічі запам’ятаються їм надовго, і це важливо, що діти особисто побачили щиру підтримку європейських країн і щирі переживання за Україну.
☝️Наталія Олександрівна в ході наради наголосила на заходах безпеки під час повітряних тривог, особливо цього тижня. Ворог підступний та любить використовувати для своїх атак символічні дати, серед яких і День Незалежності. Тому цього дня необхідно бути пильними, максимально реагувати на сигнали та убезпечуватися!
????По завершенню апаратної наради міським головою надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі