засідання комісії з питань теб та нс

Written on . Posted in засідання комісії

Сьогодні під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
В роботі комісії взяли участь: керівництво громади, співробітники ДСНС, представники поліції, керівники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній.

На засідання були розглянуті наступні питання:
про розгляд листа комунального підприємства «Васильківське спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» щодо проведення санітарної розчистки/видалення дерев на території кладовищ, з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з падінням аварійних дерев та сухих гілок.

про розгляд листа комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» щодо виконання дренажної мережі з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаною з підтопленням.

про розгляд листа управління житлово-комунального, благоустрою та будівництва Васильківської міської ради та звернення мешканців будинку № 37 по вулиці Декабристів щодо ремонту пошкоджень системи газопостачання в будинку, які виникли внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру спричиненою збройною агресією російської федерації.

про протипожежний стан закладів освіти;

про стан протипожежного водопостачання на території громади;

про вжиття заходів щодо попередження пожеж та загибелі людей на них;

про попередження загибелі людей на водних об’єктах.

За результатами обговорення та голосування членами комісії були прийняті відповідні рішення.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі