Васильківський міський голова Наталія Баласинович відвідала денний табір, в якому оздоровлюються діти з Васильківської громади

Written on . Posted in Без категорії

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович відвідала денний табір, в якому дітки нашої громади з сімей вимушених переселенців, соціально вразливих категорій та військових оздоровлюються, весь день проводять на свіжому повітрі, спілкуються з друзями, розважаються, і що головне – почувають себе емоційно спокійно, відволікаються від негативних думок і максимально отримують позитивні емоції.
І все це завдяки команді професіоналів-психологів Дитячий психологічний клуб “Я та інші” за підтримки Міжнародної організація «Місія Євразія» Mission Eurasia, яким важливе підтримання психологічного стану дитини.

Впродовж 5-ти днів нові програми заходів, тренінги, квести, спортивні змагання, купання в басейні і ЩАСЛИВІ ПОСМІШКИ ДІТЕЙ.
“Війна забирає в наших дітей їхнє дитинство. Тому ми маємо використовувати кожну можливість, щоб відволікти їх від реалій сьогодення, хоча б ненадовго. Це наш обов’язок і завдання” – зазначила Наталія Олександрівна.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі