Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, ДСНС, старостами, представниками громадських організацій.
На нараді спланували  роботу на поточний тиждень, обговорили стан виконання робочих питань та окреслили подальші завдання.
Керівники структурних підрозділів доповіли про роботу, яка триває по закладам, зокрема освітні, медичні культурні та соціальні сфери.

Проводиться робота по підготовці закладів освіти до нового навчального року, облаштування укриттів, на завершальному етапі поточні ремонти та приведення в належний стан приміщень і територій.
За дорученням міського голови триває робота по розширенню мережі гурткової роботи за творчими та спортивними напрямками для дітей сільської місцевості. Це дуже важливо, адже діти матимуть змогу всебічно розвиватись, займатись улюбленою справою за своїми уподобаннями, спілкуватись та ділитись ідеями з однолітками, і головне – відволікатись від тривог і внутрішніх стресів.
На завершальній стадії ремонті роботи з оновлення фельдшерсько-акушерського пункту в с. Тростинка. Всі жителі громади повинні однаково бути забезпеченими медичними послугами, що включатимуть в себе і медогляди, і надання консультацій, і виїзні прийоми медичними фахівцями.
Продовжуються ремонтні дорожні роботи, зокрема було проведено грейдерування по вулицям Бузкова, Березова та К. Основ”яненка.
Сьогодні на нараді Наталія Олександрівна відзначила та привітала працівників та волонтерів, які є великими професіоналами і фахівцями в роботі з молоддю на території Васильківської громади.
Це Васильківський Молодіжний центр “Твій Простір” і ВІДДІЛ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, які щоденно проводять цікаві заходи, тренінги, спортивні змагання, вирішують проблеми молоді, відповідають потребам молоді, допомагають у розкритті їх потенціалу та багато роботи проводиться для розвитку соціального середовища, комфортного для молоді.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі