відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, старост та представників громадських організацій.

Під час наради керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, відокремили проблемні питання у відповідних галузях і шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.
Вкотре було зосереджено увагу належного функціонування укриттів в громаді, адже безпека людей – це головний пріоритет, особливо в умовах війни.
Заслухали стан справ щодо підготовки навчального процесу:
Ведеться робота щодо облаштування укриттів та підготовки закладів освіти до нового навчального року.
Надано доручення керівникам управління освіти та управління культури організувати в населених пунктах громади заняття з гурткової роботи при закладах освіти. Розумію, що не у всіх батьків є можливість возити дітей на різні гуртки у Васильків, але я переконана, що кожна дитина у нашій громаді, в тому числі у сільській місцевості, повинна мати можливість розвиватися різносторонньо та з користю проводити вільний час.
Генеральний директор Васильківського центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослава Августиноч проінформувала, що на завершальній стадії знаходяться роботи з облаштування ФАПу у селі Тростинка. Відкриття оновленого фельдшерсько-акушерського пункту заплановано на кінець серпня місяця.
Доручено управлінню з питань економіки та власності та відділу контролю за благоустроєм щодо впорядкування місць стихійної торгівлі та дотримання особами, які здійснюють торгівлю, відповідних правил торгівлі.
Також на нараді було піднято питання функціонування внутрішніх маршрутів. Директор КП «Васильківміськпарктранс» Вячеслав Потапенко доповів, що наразі проводиться робота з належного оформлення дозвільних документів для перевезення пасажирів по маршрутам між населеними пунктами громади.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі