ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту регуляторного акту

Written on . Posted in Регуляторні акти

«Про затвердження Умов організації  проведення конкурсу з  перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування  на території Васильківської міської територіальної громади в новій редакції»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради «Про затвердження Умов організації  проведення конкурсу з  перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування  на території Васильківської міської територіальної громади в новій редакції».

Проект розроблений управлінням з питань економіки та власності Васильківської міської ради з метою проведення конкурсу згідно вимог чинного законодавства, створення конкурентного середовища та покращення якості пасажирських перевезень на маршрутах загального користування.

Проект рішення з аналізом регуляторного впливу, а також додатки до проекту рішення буде оприлюднено на офіційному сайті Васильківської міської ради.

Пропозиції та зауваження  щодо даного аналізу  регуляторного впливу  та до проекту регуляторного акту  надсилати протягом одного місяця з моменту  оприлюднення  на адреси:

–  виконавчий комітет Васильківської міської ради (вул. Покровська, 4, м. Васильків, Київська обл., 08600, тел./факс: (04571) 2-22-59  https://vasylkivrada.gov.ua/,  e-mail:  zagvasl@ukr.net);

–  управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради (м.Васильків, вул. Али Горької 4-А тел. (04571) 2-99-03   economic_vasylkiv@ukr.net.

Начальник  управління з питань
економіки та власності                                                                          Олександра ГЕРАСИМОВА              

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі