Відбулося пленарне засідання позачергової 19 сесії Васильківської міської ради 8 скликання

Written on . Posted in Сесія

Сьогодні відбулося пленарне засідання позачергової 19 сесії Васильківської міської ради 8 скликання під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович та за участі 24 депутатів міської ради.

До порядку денного увійшло 29 основних питань.
Головна причина її скликання – необхідність оперативно прийняти рішення про передачу функцій замовника робіт з будівництва об’єкту «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою: Київська область, Обухівський район, Васильківська територіальна громада, м. Васильків вул. Декабристів, 42» службі відновлення та розвитку інфраструктури Київської області.
На першому етапі було виділено кошти з місцевого бюджету на виготовлення проєктно-кошторисної документації, яку минулого тижня вже отримали. Наступний етап – проведення підготовчих робіт для початку будівництва. Саме для того, щоб оперативно вирішувати всі питання щодо відбудови зруйнованого внаслідок ворожих обстрілів будинку, необхідно було ухвалити рішення на сесії про передачу службі відновлення та розвитку інфраструктури Київської області функцій замовника робіт.
Не менш важливими були питання Про передачу функцій замовника з капітального ремонту пошкоджених будівельних конструкцій житлових будинків, які виникли внаслідок надзвичайних ситуацій військового характеру, спричинені збройною агресією російської федерації департаменту регіонального розвитку Київської області державної адміністрації. Це і багатоквартирні будинки, домоволодіння приватного сектору та об’єкти соціальної інфраструктури.
Також депутати проголосували за рішення про внесення змін до цільових міських Програм, Додатків до рішення Васильківської міської ради та затвердження Програми підтримки в/ч. Інші питання, які були попередньо розглянуті на депутатських комісіях, також були підтримані депутатами. Вони стосувалися соціальної підтримки незахищених верств населення, забезпечення безперервної роботи підприємств первинної ланки медичного обслуговування, забезпечення обороноздатності, забезпечення програм комунальних підприємств, освітні та інші питання.
Васильківський міський голова Наталія Баласинович подякувала депутатам і колегам за єдність та командну роботу у прийнятті і підтримці важливих рішень.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі