ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Written on . Posted in Регуляторні акти

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Васильківської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Васильківської міської територіальної громади та пропорції її розподілу».

Головним розробником проєкту регуляторного акта є Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради Київської області.

Проєктом регуляторного акта передбачається затвердити Методику розрахунку орендної плати за комунальне майно Васильківської міської територіальної громади та пропорції її розподілу та визнати такою, що втратила чинність, Методика розрахунку орендної плати, затверджена рішенням Васильківської міської ради від 26 серпня 2011 року № 05.18-15-VІ «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна  територіальної громади м. Василькова».

Проєкт рішення Васильківської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Васильківської міської територіальної громади та пропорції її розподілу» з аналізом регуляторного впливу, а також пояснювальна записка оприлюднюється на протязі п’яти днів, з дня оприлюднення повідомлення, на офіційному сайті Васильківської міської територіальної громади за адресою: https://vasylkivrada.gov.ua/ для отримання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються Управлінням з питань економіки та власності Васильківської міської ради Київської області від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: 08601, Київська область, Обухівський район, місто Васильків, вул. Алли Горської, 4-а (тел. 04571-2-99-05), або на електрону адресу: economic_vasylkiv@ukr.net.

Начальник управління з питань
економіки та власності Васильківської
міської ради Київської області                                                                        Олександра ГЕРАСИМОВА

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі