Кандидатури осіб, що можуть отримати тимчасове житло від благодійника

Written on . Posted in соціальний захист

Для розгляду кандидатур рекомендуємо опрацювати та заповнити форму відповідно до категорії. Пріоритет особам що мешкають в модульних містечках, не мають грошей винаймати житло.
????Квартири 1-2-3 кімнатні у Софіївській Борщагівці для ВПО, які не мають жодного вцілілого власного житла на підконтрольній території України та зобовʼязуються працевлаштуватися протягом 3 місяців: https://forms.gle/WjmeRE5E5gZRnnXx7
????Квартири у с Тарасівка (Боярська міська громада) для осіб з інвалідністю внаслідок війни (пріоритет: втрата кінцівки, ліжкохворі), членів сімей загиблих ветеранів; постраждалих від військових дій. Кому важливо жити ближче до обʼєктів інфраструктури (школа, садок, потрібна фізична та психічна реабілітація):
????Будинки в с. Колонщина Макарівської ТГ для одиноких людей похилого віку, які залишились без житла: https://forms.gle/jxVKBu4H69NhEV1X7
❗❗❗Увага обов’язково всі хто заповнять дані форми потрібно повідомити управління соціального захисту населення Васильківської міської ради за телефоном 0457124893, або за адресою м.Васильків, вул. Соборна, 56.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі