«Варто: підтримка ветеранського бізнесу»

Written on . Posted in соціальний захист

Український ветеранський фонд започаткував програму «Варто: підтримка ветеранського бізнесу».
У межах даної Програми Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
У конкурсному відборі проєктів можуть брати участь:
 ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
 юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.
Прийому заявок буде відбуватись з 27 червня 2023 року 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).Сума фінансування проєктів становить від 500,0 тис. грн до 3,0 млн гривень.
З більш детальною інформацією щодо порядку проведення та умов участі у конкурсному відборі проєктів заявники можуть ознайомитись на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням:
https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/.
Подати заявку на участь в програмі можна за посиланням:
https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/.

Додаткову інформацію можна отримати надіславши листа на електронну пошту: uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua (у темі листа обов’язково зазначити:
«Варто: підтримка ветеранського бізнесу») або за номером телефона: + 38 098 009 48 72.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі