КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Written on . Posted in центр зайнятості

Оновлено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні

Враховуючи, що компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні продовжує надаватись роботодавцям і в 2023 році, послуга надаватиметься за умови подання роботодавцем в установленому законодавством порядку податкової квартальної або річної звітності за останній звітний період на дату  подання заяви на отримання компенсації витрат.

Тож відтепер роботодавці – юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які утворились в 2022 та 2023 році та подали податкову звітність відповідно до вимог Порядку, матимуть право на отримання компенсації за працевлаштування осіб з числа ВПО в період воєнного стану.

Крім того, змінами визначено, що право на компенсацію у роботодавця виникає також щодо тих працівників, які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування під час воєнного стану.

Нагадаємо, що роботодавці можуть подати документи на отримання такої компенсації онлайн! 

Зі змінами до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні можна за посиланням – Постанова Кабінету Міністрів України від 06 червня 2023 року № 568 (набрала чинності 09 червня 2023 року).

Гарячі лінії Київського ОЦЗ для роботодавців:

– із загальних питань діяльності центрів зайнятості та філій Київського обласного центру зайнятості: (063) 244 0149

– з питань надання консультацій отримання мікрогранту на розвиток або створення власної справи, в т.ч. учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей: (093) 5510894

– з питань рекрутингу: (066) 5097722

– з питань оформлення дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства: (063)246 7785

Телеграм-канал підтримки Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з актуальною інформацією на наших

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.u

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі