Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій. 

????Розпочали з головних питань, які потребують постійного контролю в умовах сьогодення. Це стан протирадіаційних та найпростіших укриттів на території громади та їх цілодобовий режим роботи. Комісійно були проведені обстеження, де є якісь не доопрацювання, особливо це стосується закладів підприємницької форми власності, ще додатково будуть здійснені виїзди комісії для усунення недоліків.
????Також було наголошено керівництву управляючих компаній провести належний благоустрій на всіх територіях обслуговування. Особливо це стосується військового містечка. Здійснити терміново заходи з ремонту дитячих майданчиків, якісне прибирання в під”їздах будинків та навести порядок на прибудинкових територіях.

????Продовжують свою роботу пришкільні табори, які відвідують 600 дітей молодшого та середнього шкільного віку. Нашим діткам необхідне розвантаження, тому щоденно вони активно відпочивають, ходять на екскурсії, розвивають творчі здібності, пізнають цікаве та корисне і головне, більшість часу проводять на свіжому повітрі. ЗДО працюють і працюватимуть безперебійно все літо.
☝️По відсутності водопостачання по вулиці Вартових неба (Комарова). Це вимушені заходи – засмічення колектору оглядового колодязя. На період проведення ремонтних робіт вода буде подаватись згідно визначених годин зранку та ввечері.
????Дорожні роботи. На території Васильківської громади 509 вулиць. Станом на сьогодні поточні ремонтні роботи вже виконано на 90 вулицях. Щодо інших вулиць, особливо це стосується Н. Сотні та О. Лістрового. Наразі проводяться тендерні процедури, які вимагають певного періоду часу, згідно визначеного порядку закупівель, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
????І дуже приємна ранкова звістка – відбулося завершальне засідання колегії МОЗ щодо визначення спроможної мережі закладів охорони здоров’я України. Міністерство охорони здоров’я України затвердило статус основних медичних закладів, в тому числі і в Київській області. Наша Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування визначена як кластерна. ????Вітаємо всіх, а особливо колектив лікарні за пророблену величезну роботу. Це дуже важливо для нашої громади, адже надання всіх високоспеціалізованих або вузькопрофільних медичних послуг будуть продовжувати здійснювати безпосередньо в нашій лікарні.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі