РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ВСІ РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ МАЮТЬ ЗАКІНЧУВАТИСЬ НЕ ПІЗНІШЕ 21:00

Written on . Posted in КОДА

На засіданні оперативного штабу Київської обласної військової адміністрації було ухвалене рішення про часові обмеження. Відтак на Київщині всі розважальні заходи – концерти, шоу-програми, дискотеки тощо – мають закінчувати свою роботу не пізніше 21:00. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко у своєму дописі на Facebook.

«Війна триває. На жаль, дехто про це забув. Продовжують розважатися навіть під час повітряної тривоги під гучну музику та світлове шоу. Наприклад, як це було декілька днів тому в Одесі. Тому йдеться не лише про моральний бік, але й про безпеку», – зазначив Руслан Кравченко.

Начальник КОВА наголосив власникам та відвідувачам розважальних комплексів в області, що комендантська година продовжує діяти з 00:00 до 5:00. Тому на цей період усі розважальні заклади без винятку – бари, ресторани, заміські комплекси, клуби, ТРЦ тощо – повинні припиняти свою роботу.

Руслан Кравченко зауважив, що за порушення комендантської години законом передбачена відповідальність. Обмеження не були скасовані і триватимуть до завершення дії правового режиму воєнного стану.

Він запевнив, що перевірки щодо дотримання норм у регіоні будуть проводитися регулярно із залученням працівників поліції.

«Дотримання комендантської години та безпекових норм – це не тільки питання захисту наших громадян, а також поваги один до одного і наших захисників. Прошу мешканців області про це пам’ятати», – додав очільник обладміністрації.

Trackback from your site.

Leave a comment