Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

05 червня 2023 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій, під час якої було обговорено підсумки минулого робочого тижня та виконання доручень.

Одним з найголовніших питань сьогоднішньої наради – доступність та функціонування об’єктів цивільного захисту (укриттів) всіх форм власності. Керівники профільних служб разом з комісією протягом вихідних днів здійснили об”їзд всіх укриттів – і комунальної і приватної власності. Укриття та сховища мають бути ЦІЛОДОБОВО доступні для жителів громади. Це стосується абсолютно усіх балансоутримувачів сховищ, незалежно від форми власності. Безпека людей – це головний пріоритет, особливо в умовах війни.

Також Наталія Олександрівна надала доручення відповідним структурним підрозділам міської ради довести до керівництва супермаркетів, магазинів, кафе і ресторанів, тощо внести зміни в робочі графіки і встановити закінчення робочого дня за 30 хв до початку комендантської години. Працівники повинні мати час, щоб добратись додому, не порушуючи загальнодержавних діючих правил, відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”.
В ході наради узгодили зі старостами та керівниками комунальних служб питання, що стосуються продовження робіт з благоустрою, як на території міста, так і в селах нашої громади.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі