Апартна нарада та засідання виконавчого комітету

Written on . Posted in Без категорії

Попри безперервні обстріли, вдень і вночі, росією – державою – терористом крилатими, балістичними ракетами та дронами, Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій.

“Ще раз прошу наших громадян дотримуватися правил безпеки під час повітряної тривоги. Почувши звуки сирени терміново перейдіть в найближче укриття. Васильківська міська рада продовжує роботу з облаштування простих укриттів.

Хочу подякувати працівникам наших правоохоронних органів,які на минулому тижні викрили цілу мережу – шість підпільних залів гральних автоматів.

Прошу всіх мешканців нашої громади не забувати, що в Україні йде жорстока війна з російським агресором. Не припустимо, коли одні розважаються в пабах, вживають наркотики, порушують режим комендантської години, а наші герої – справжні патріоти віддають свої життя за наші родини на фронті. Якщо вам відомі факти порушення українського законодавства під час війни, терміново повідомляйте поліцію чи співробітникам Васильківської міської ради на Гарячу Лінію Васильківського міського голови.

Суворий час випробувань для нашої держави далеко не закінчився, єднаємося друзі для опору ворогові!” – зазначила Наталія Олександрівна.

Після наради з колегами провели засідання позачергового виконавчого комітету, на якому розглянули такі питання:

надання матеріальної допомоги ювілярам;

житлові питання внутрішньо переміщених осіб;

питання житлово-комунального характеру;

розгляд звітів комунальних підприємств Васильківської міської ради за 2022 рік

Також, розглянули питання захисту прав та охоронюваних законом інтересів дітей, що до захисту їх житлових та майнових прав

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі