Про підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку

Written on . Posted in Без категорії

Виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє. На виконання вимог статті 12 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 N• 1487, у Національній академії Сухопутних військ Збройних Сил України імені Петра Сагайдачного, в Національному юридичному університеті імені Ярослава мудрого та університеті економіки та права «Крок», розроблено та погоджено з Генеральним штабом Збройних Сил України навчальні план-програми курсів підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку.

3 метою організації проведення курсів з підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку, інформуємо керівників підприємств, установ та організацій Васильківської міської територіальної громади про можливість підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку, на платній основі за рахунок підприємств, установ та організацій громади.

Детальна інформація щодо організації та проведення відповідних занять знаходиться на офіційних вебсторінках зазначених навчальних закладів.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ