«Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю»

Written on . Posted in Молодь

11 травня 2023 року відбулася установча зустріч робочої групи Васильківської МТГ в рамках проекту «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю» за участі регіонального координатора в Київській області з впровадження програми USAID «Мріємо та діємо» Віталія Вербицького.

Команда цього проєкту братиме участь в інтенсивній навчальній програмі, що буде супроводжуватись виконанням практичних заходів в громаді, з метою напрацювання молодіжної програми принципово нової якості.
Нагадаємо, що Васильківська громада увійшла в число одинадцяти громад, відібраних до участі у цьому проекті.
Програма USAID “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному рівні.
Розробка нової молодіжної програми в громаді відбувається в рамках проєкту “Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю”, який організовано в межах програми “Мріємо та діємо”, що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі