Відбулася позачергова 17 сесія Васильківської міської ради

Written on . Posted in Сесія

Відбулася позачергова 17 сесія Васильківської міської ради за участі 28 депутатів міської ради, керівників структурних підрозділів ВМР та її виконавчого комітету, комунальних підприємств та служб.

На початку пленарного засідання Васильківський міський голова Наталія Баласиновчи відзначили талановитих дітей Васильківської громади, які здобули найвищі в цьому році нагороди на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях – Гадомський Артем (Срібний призер чемпіонату України з боксу серед юніорів), Усик Ілля (Чемпіон України серед юніорів з панкратіону Чемпіонату України), Волкова Анастасія (Переможниця Чемпіонату України серед юніорів зі стрибків у висоту), Тетяна Свіцельська (ІІ місце на Всеукраїнській Олімпіаді з предмету географія), Радчук Єлизавета (призерка фінального етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка).
Розглянули ряд важливих для розвитку громади питань, які попередньо були опрацьовані постійними депутатськими комісіями.
Додатково до порядку денного було внесено звернення начальника Васильківського гарнізону щодо розширення проїзної частини дороги по вулиці Декабристів, яка є стратегічно важливою для захисту громади.
В пріоритеті ефективного розвитку, забезпечення збереження зелених насаджень та комфортного проживання жителів громади було розглянуто та підтримано депутатами питання визначення територій, де будуть осучаснені або створені нові паркові зони і сквери для місць відпочинку як в селах, так і по місту. Зокрема, парк “Берізки”, зона біля памятника Декабристів, парк в с. В. Вільшанка та інших селах громади).
Серед інших були розглянуті бюджетні питання, внесення змін до Програм та Положень.
Так до Програми розвитку системи освіти були внесені пункти щодо будівництва укриттів в освітніх закладах, що є дуже важливим для збереження життя наших дітей, а також, починаючи з цього року випускники-сироти будуть отримувати додаткові матеріальні виплати з місцевого бюджету.
По завершенню пленарного засідання Наталія Олександрівна подякувала депутатському корпусу за злагоджену роботу, за те, що в умовах воєнного стану усі згуртувалися та активно працюють, вирішують всі важливі питання, що стосуються життєдіяльності нашої громади.
Разом ми сильні!
Працюємо далі, наближаємо Перемогу!

DSC-0347 DSC-0308 DSC-0266

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі