Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій, під час якої було обговорено підсумки минулого робочого тижня та виконання доручень.

Так, 26 квітня відбулася дуже важлива подія для Васильківської громади – підписання Меморандуму між Васильківською міською радою та польською компанією Polimex Infrastructura (Польща) щодо реалізації будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Декабристів 42. На місці зруйнованого будинку планується будівництво 9-ти поверхового будинку замість 5-ти поверхового, що надасть можливісь забезпечити житлом 70 родин, які проживали там до руйнування, а також нашим військовим льотчикам і родинам загиблих військових.
Також розглянули ряд актуальних питань, серед яких хід виконання запланованих робіт з благоустрою територій, виконання дорожніх робіт, грейдерування, дорожня розмітка, ремонт і фарбування тротуарів, інше.
В загальноосвітніх навчальних закладах, за ініціативою педагогічних, учнівських колективів, будуть проведені благодійні ярмарки. Триває підготовка до гри “Сокіл (Джура)”.
До уваги громади. Сьогодні на Київщині проведуть тестування системного оповіщення. Планується декілька включень звукових сирен у проміжку 15:00—15:20. Тому просимо зберігати спокій — роботи планові.
Але вкотре звертаємось до усіх не ігнорувати сповіщення повітряної тривоги. Минулий тиждень і сьогоднішній ранок показав, що агресія ворога посилюється, гинуть мирні українці, і на жаль, дітки. Тому бережіть себе і вчасно дбайте про свою безпеку.
DSC-0063

DSC-0002 DSC-0005 DSC-0008 DSC-0062  DSC-0080 DSC-0086

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі