ВАСИЛЬКІВСЬКА ГРОМАДА СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ ПРОЄКТУ«ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД» МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ

Written on . Posted in Без категорії

Шановні друзі!

Запрошуємо вас долучитися до проєкту ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД.

Проєкт триватиме з травня по грудень 2023 року і складатиметься з кількох етапів: навчальні тренінги, розробка проєктів, написання заявок на отримання міні грантів.

У нас є тільки 20 місць для кожної з 16 обраних громад Київської області.

Нам не принципово, яку саме ви обіймаєте посаду, скільки вам років, якої ви статі. Головних необхідних критеріїв для відбору є лише два:

– мінімальний досвід практичної діяльності на користь громаді (проєкти, активності,

робота в командах в громаді, взаємодія з громадськістю в державному секторі тощо)

– активна громадянська позиція, яка підтверджує те, що вам не всеодно.

Посилання на реєстраційну анкету: https://forms.gle/6UxJBqt9PDY5FcnF7

ПРО ЦЕЙ ПРОЄКТ :

Проєкт Міжнародної організації з міграції «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні та фінансується Урядом Канади, Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку.

Метою участі у проєкті є реалізація інклюзивної, гендерно-чутливої  політики, зокрема забезпечення захисту та повну інтеграцію в громаду усіх верств населення.

Шляхом збору та аналізу даних у сфері соціального захисту, зайнятості та загальнодоступності послуг, Васильківська громада зміцнить свою спроможність приймати інклюзивні, добре поінформовані рішення.

Проведення тренінгів сприятиме залученню мешканців громади та представників органу місцевої влади для участі у серії групових діалогів для обговорення найбільш важливих і нагальних потреб громади та спільної розробки планів дій громади щодо їх вирішення.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі