У Василькові підписали Меморандум про співпрацю між Васильківською міською радою та польською компанією Polimex Infrastructura

Written on . Posted in Міжнародне партнерство

Сьогодні в нашому місті відбулася важлива подія за участі заступника голови Київської обласної державної адміністрації Бойка Миколи Миколайовича, Васильківського міського голови Наталії Баласинович та преставника державної компанії Polimex Infrastructura (Польща) Войцеха Бальчуна – підписання Меморандуму про співпрацю, яким визначено відносини та напрямки співробітництва між Васильківською міською радою та польською компанією, а саме партнерські відносини в галузі будівництва та розвитку громад Київської області.

В ході зустрічі сторони-підписанти домовились про реалізацію пілотного проєкту будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Декабристів 42, м. Васильків, який був зруйнований внаслідок ворожих обстрілів.
Місто Васильків одне з перших зазнало атаки російських бомбардувань і 70 сімей цього будинку постраждали і залишились без житла в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Метою агресора було захоплення стратегічного об’єкту – військового аеродрому, що дало б можливість оточити столицю України.
Але наші мужні військові – льотчики 40-ї бригади тактичної авіації знищили щонайменше 20 ворожих літаків, чим захистили і місто, і Київщину від серйозних руйнувань та перекрили їм шлях до захоплення. Привид Києва є збірним образом всіх васильківських льотчиків. На місці зруйнованого 42 будинку планується будівництво 9-ти поверхового будинку замість зруйнованого 5-ти поверхового, що надасть можливісь забезпечити житлом 70 родин, які проживали там до ворожого руйнування, а також нашим військовим льотчикам і родинам загиблих військових, котрі мужньо обороняли Київщину від ворожої навали.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі