Шановні громадяни!

Written on . Posted in Васильківський РВ ГУ ДСНС

ПАМ’ЯТАЙТЕ! При спалюванні трави на присадибних завжди існує загроза перекидання вогню на природні ділянки. Саме із спалювання сухого трав’яного настилу починається більшість пожеж у природних екосистемах. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.
Перебуваючи за містом, пораючись на городах, присадибних ділянках, прибираючи на прилеглих територіях установ, підприємств та організацій, завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

· Не кидайте непогашені сірники або цигарки.
· Перш ніж розпалити багаття, розчистіть місце під нього від сухої трави у радіусі одного метра.
· Не залишайте непогашеного вогнища. Залийте його водою.
· Не відходьте від нього доти, доки йде дим або пара.
· Якщо ви помітили пожежу, що починається, намагайтеся загасити її самі підручними засобами. Іноді досить просто затоптати полум’я.
· Якщо пожежа набрала сили і ви не можете погасити її самотужки, терміново зателефонуйте в оперативно – рятувальну службу за номером «101».
Також хочемо вам повідомити, що згідно Кодексу України про адміністративіні правопорушення, на паліїв сухої рослинності складається протокол за статтею статте 77-1. «Самовільне випалювання рослинності або її залишків».
Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, –
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060- 6120 грн) і на посадових осіб – від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (15300- 21420 грн).

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі