апаратна нарада

Written on . Posted in Без категорії

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради.

На нараді було заслухано представника Васильківського відділу поліції про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади за останній тиждень. Відповідно до наданої інформації за минулий тиждень до відділу поліції надійшла 275 заяв та повідомлень, розкрито факти крадіжок та зберігання і збуту наркотичних речовин. У зв’язку з тим, що відбуваються поминальні дні, працівники поліції забезпечують охорону публічного порядку як поблизу кладовищ, так і на самих кладовищах і закликають громадян не вчиняти правопорушення в поминальні дні.
Також розглянули ряд актуальних питань, серед яких хід виконання запланованих робіт з благоустрою територій, виконання дорожніх робіт. Станом на сьогодні дорожні роботи виконано на 6 вулицях, сьогодні розпочалися роботи по вулиці Декабристів і будуть продовжені по вулиці Соборній.
Продовжуються роботи по упорядкуванню кладовищ, сьогодні максимально будуть проведені заходи по вивозу сміття на великих кладовищах міста.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, завтра, 25 квітня організовано два безкоштовні маршрути до Центрального кладовища від ЗОШ №2 о 09.30 і 10.00 годині.
В загальноосвітніх навчальних закладах на минулому тижні відбулися заплановані змагання серед команд освітніх закладів з баскетболу, проведені благодійні ярмарки, на яких учні, педагоги і батьки долучились до збору коштів для потреб ЗСУ. 30 учнів 2-х класів загальноосвітніх навчальних закладів громади в неділю були запрошені в резиденцію Посла Турецької Республіки для святкування Дня захисту дітей, який в Туреччині відзначається саме 23 квітня. Для дітей були організовані майстер-класи, конкурси і розваги, аніматори і смачний обід.
З приємного. За минулий тиждень у нашому пологовому будинку народилось 8 маленьких українців – всі 8 хлопчики-козаки!
Після наради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, розглянули питання:
надання матеріальної допомоги, в тому числі і на придбання необхідних медичних препаратів для проходження громадянами курсу гемодіалізу;
ухвалені рішення щодо забезпечення реалізації законних прав та інтересів дітей;
питання житлово-комунального характеру;
створення Ради внутрішньо переміщених осіб та інші.
DSC0267DSC0119 DSC0124 DSC0129 DSC0142 DSC0190

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі