10.04. 2023 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду та позачергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради.

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Розглянуто ряд актуальних питань, серед яких хід виконання запланованих робіт з благоустрою територій.
????Продовжуються роботи по упорядкуванню кладовищ (вже встановлені сміттєві баки для великогабаритного сміття по вулиці О. Лістрового, Соборна Центральне кладовище, в/м, Масив).
Заплановано  благоустрій набережної, а саме приведення в порядок території між двох зон відпочинку, яка веде до місточка і зона активного відпочинку з тренажерами.

????В загальноосвітніх навчальних закладах на цьому тижні відбудуться майстер-класи з виготовлення писанок. 15.04. у Васильківській міській ДЮСШ відбудеться відкритий чемпіонат з дзюдо, а також на квітень заплановані змагання серед команд освітніх закладів з баскетболу.
????Стосовно питання охорони здоров’я керівники медичних установ повідомили, що спостерігається тенденція до збільшення виявлення випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та респіраторні захворювання серед дітей. Тому прохання до батьків звертати увагу на самопочуття своїх дітей, звертатись одразу до лікарів і з першими ознаками хвороби відмовитись від відвідування освітніх закладів.
????За повідомленням працівників відділу поліції, які проводять відпрацювання на території громади, протягом минулого тижня внесено до ЄРДР 217 заяв і повідомлень, розкрито 3 факти крадіжок та 2 – зберігання і збут наркотичних речовин.
????Після наради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Розглянули питання: надання матеріальної допомоги поважним ювілярам нашої громади (85, 90, 95 та 100 років); погодження проведення відкритого чемпіонату з дзюдо та Великодніх заходів на території громади; затвердження робочих Інструкцій та Положень у виконавчих органах Васильківської міської ради.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі