апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій.Наталія Олександрівна пояснила для жителів громади питання ремонту доріг: “Читаю всі ваші повідомлення щодо проблемних вулиць і провулків, і маю величезне бажання зробити всі дороги ідеальними. Але сьогодні, в період дії військового стану, мої бажання, як і всіх служб, що дотичні до виконання цих робіт, на жаль, не реальні. Капітальні видатки на ремонти, будівництво та інше ЗАБОРОНЕНІ Постановою КМУ №590. Є обмеження на виконання багатьох видів робіт, і всі це мають ЗРОЗУМІТИ. Щодо ямкового ремонту доріг та грейдерування – будемо продовжувати за умови сприятливих погодних умов, наскільки нам це дозволять кошти, сили і законодавство.”

В загальноосвітніх закладах з сьогоднішнього дня розпочався навчальний процес. Велика увага приділяється спортивним заходам. Так, на квітень заплановані змагання серед команд освітніх закладів з баскетболу, на травень – з футболу.
Міський голова надала доручення керівникам управління освіти та відділу молоді і спорту МАКСИМАЛЬНО використовувати всі спортивні майданчики, спортивні зали та стадіони для проведення різних спортивних заходів та змагань для школярів. Діти громади мають бути здоровими і загартованими. Чому це важливо? За повідомленням працівників відділу поліції, які проводять відпрацювання на території громади, виявлено багато фактів зберігання наркотичних речовин, крадіжок. Тому, чим більше дітей ми заберемо з вулиці, тим менше буде у нас правопорушень саме серед дітей підліткового віку.
Наголошуємо на безпеці під час повітряних тривог, не нехтуйте сповіщеннями, перебувайте в безпечних місцях. Бережіть своє життя і життя своїх рідних.

IMG-8855

IMG-8814 IMG-8818 IMG-8891 IMG-8910 IMG-8929 IMG-8960

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі