Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, відділу поліції, старостами, представниками громадських організацій. Планується ряд важливих завдань, особливо з благоустрою територій громади, враховуючи сприятливі погодні умови.

Попередньо сформували заходи, наразі погодні умови дозволяють розпочати роботи з грейдерування доріг в населених пунктах громади та проведення робіт з поточного ямкового асфальтування. Маємо розуміти, що долучатися до робіт з благоустрою мають усі. На часі впорядкування сміттєзвалищ та приведення в належний стан кладовищ після зими, територій біля закладів, мешканці – мають забезпечити належний стан власних прибудинкових територій.

✅За повідомленням керівників медичних установ КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” ВМР та Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги на території громади фіксуються випадки захворювання на COVID, станом на сьогодні в інфекційному відділенні перебувають 5 хворих. Тому, слідкуйте за своїм самопочуттям, не займайтесь самолікуванням, одразу звертайтесь до лікарів, щоб уникнути загострень хвороби. Вакцинуйтесь, будьте відповідальні за своє здоров”я і своїх рідних.
✅Також сьогодні на нараді важлива інформація для жителів громади була надана начальником Васильківського управління Обухівської філії Київського обласного центру зайнятості. Оленою Миколайчук. Наразі кількість актуальних вакансій 62 одиниці, з них по Васильківській міській територіальній громаді 10 одиниць (вантажник, водій навантажувача ,електрогазозварник, електромонтер, начальник відділення зв’язку, контролер газового господарства, кухар). Служба зайнятості пропонує активні програми для роботодавців та населення.
1. Мікрогранти від держави – допомога на створення або розвиток власної справи – детальніше https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogranty
2. Ваучер на навчання за сприяння державної служби зайнятості – детальніше https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery
3. Програми підтримки роботодавців. Консультацію з питань можна отримати за номером телефону (04571)2-91-10.
????За підсумками наради керівникам були надані відповідні доручення щодо контролю важливих питань та їх вчасне виконання.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі