Вітання Васильківського міського голови Наталії Баласинович з Днем українського добровольця

Written on . Posted in Привітання

Вітаю усіх добровольців Васильківської громади з Днем українського добровольця!
Завжди, у найважчі часи історії нашої країни, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї країни.
Дев’ять років тому, коли на нашу землю ступила нога агресора, добровольці почали самоорганізовуватись у військові загони, формування та батальйони, і пішли на фронт, на схід країни, боронити спокій українських громадян.
Сьогодні вже більше року ми у війні… У війні жорстокій, злій, яка породжує смерть, знищуючи усе живе навколо. Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам. З перших днів війни ми створили добровольче формування. Чоловіки і жінки стали на захист нашої територіальної громади. Всі об’єдналися заради однієї мети – дати відсіч ворогу. За покликом свого українського серця️ взялися за зброю і самовіддано захищали наші місто і села від ворога, який намагався проникнути на територію громади. І продовжують зараз охороняти нас і боронити нашу державу.
Ви – мужні і сильні! День нашої Перемоги над ворогом стане однією з основ, на якій гартуватимуться нові покоління вільних українців.
Добровольці України, ДЯКУЄМО ВАМ!
Вічна пам’ять всім загиблим, їхні Імена назавжди з нами!
Слава Україні!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі