Голова ОРВА Олександр ГОМОН взяв участь у тристоронній польсько-німецько-українській зустрічі, присвяченій підтримці Обухівщини й довгостроковому партнерстві регіонів

Written on . Posted in Без категорії

Тристоронній телеміст організував староста нашого партнерського Познанського повіту (Польща) Ян ГРАБКОВСЬКИЙ Jan Grabkowski, до якого на його запрошення разом з начальником Обухівської районної військової адміністрації Олександром ГОМОНОМ долучився президент Ганновера (Німеччина) Штеффен КРАХ Regionspräsident Steffen Krach.

«Познанський повіт вже є партнером Обухівщини, і тепер ми разом хочемо вийти на тристоронній зв’язок, щоб підтримувати українські міста та муніципалітети та спільно розвивати довгострокове партнерство регіонів», – заявив під час відеоконференції Штеффен КРАХ, президент Ганновера.

Наразі з черговим візитом у Познанському повіті перебуває офіційна делегація від Обухівської районної військової адміністрації. Польский повіт-партнер продовжує здійснювати посильну підтримку, і вже днями наш район отримає черговий вантаж гуманітарної допомоги.

«Дякуємо за всебічну підтримку Обухівського району в такий складний для країни час, і за чудову можливість налагодити контакти та розширити міжнародні дружні зв’язки з перспективою довготривалої співпраці та реалізації майбутніх спільних проєктів», – висловився Олександр ГОМОН, начальник Обухівської районної військової адміністрації.

ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі