навчання з працівниками відділу контролю за благоустроєм

Written on . Posted in засідання

20 лютого 2023 року голова адміністративної комісії – керуючий справами виконавчого комітету міської ради Борковська Світлана разом з секретарем адміністративної комісії виконавчого комітету міської ради Стогній Тетяною провели навчання з працівниками відділу контролю за благоустроєм управління  житлово – комунального господарства, будівництва та благоустрою міської ради, на тему: «Основні аспекти складання протоколів про адміністративні правопорушення».

Потрібно зазначити, що порушення правил благоустрою є адміністративним правопорушенням, право складати протоколи з цих питань належить до працівників відділу контролю за благоустроєм та старост громади.

Найбільш частіше протоколи складаються на правопорушників, які  викидають  сміття у невстановленому місці. Нажаль, під час розгляду адміністративних матеріалів спостерігаємо відверте нехтування цієї проблеми з боку правопорушників.

Для якісного складання протоколів про адміністративні правопорушення було проведено навчальний тренінг, з моделюванням та обговоренням конкретних ситуацій. Крім того, було розглянуто адміністративні матеріали та на  прикладах, які виникають в роботі відділу, було надано роз’яснення вимог закону.

Після проведеного навчання було також обговорено питання організації роботи відділу.

IMG-4957 IMG-4960

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі