Відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, поліції, медичних установ і старост

Written on . Posted in нарада

Традиційно на початку тижня на спільній апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, поліції, медичних установ і старост визначили основні напрямки діяльності на поточних тиждень.

Комунальні послуги.
На моєму особистому контролі постійно перебувають питання безперебійного забезпечення мешканців громади теплопостачанням та водопостачанням.
Наразі всі абоненти безперервно отримують централізовані послуги. У разі виникнення аварійної ситуації на ділянках теплопостачання або водопостачання – оперативно проводяться ремонтно-відновлювальні роботи.
Освіта.
Навчання у закладах освіти проводяться у змішаному режимі, дошкільні заклади працюють без змін.
Медицина.
Для зручності батьків та діток, які мешкають у сільській місцевості відбудуться медичні огляди дитячих спеціалізованих лікарів Київської обласної дитячої лікарні (кардіолог, невролог, ортопед, ендокринолог, УЗД), згідно графіків, які мешканці сіл зможуть дізнатися у старости села або у соціальній мережі Facebook на сторінці Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги .
Охорона громадського порядку.
За минулий тиждень до Спецпідрозділу «Муніципальна варта» Васильківської МТГ надійшло 27 звернень щодо порушень громадського порядку, правил благостурою та інші.
За звітний період складено 19 адміністративних протоколів, в тому числі за порушення правил благостурою, а саме – викидання сміття у не встановлених для цього міцях.
Проводиться постійний контроль камер відеоспостерення щодо виявлення правопорушників .
✅Також обговорили нагальні питання у сфері соціального захисту, культури, благоустрою, фінансів та надання адміністративних послуг населенню.
?За результатами наради були надані відповідні доручення.

2-1 5 6 9 13

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі