Відбулась робоча нарада з представниками сільськогосподарських підприємств Обухівського району Київської області.

Written on . Posted in нарада, Обухівська РВА

2 лютого, під головуванням начальника Обухівської районної військової адміністрації Олександра ГОМОНА за участі начальника управління агропромислового розвитку КОДА Київська обласна державна адміністрація Ліни ЩУРЕВИЧ відбулась робоча нарада з представниками сільськогосподарських підприємств Обухівського району Київської області.

?На нараді були присутні керівники сільгоптовариств та фермерських господарств району, представники ДТЕК, Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, Обухівського РТЦК та СП, а також керівництво банків, представлених в Обухівському районі.
?На порядку денному розглянули питання щодо стану підготовки до проведення весняно-польових робіт у поточному році, про державну підтримку агросектору у 2023 році, про порядок бронювання працівників сільськогосподарських підприємств та організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних, про забезпечення постачання електричної енергії споживачам агросектору, про стан готовності підприємств та організацій, які мають у віддані сільськогосподарські угіддя до проведення заходів щодо запобігання пожежної небезпеку тощо.
?За результатами наради всі питання взяті до уваги та надані доручення відповідним структурним підрозділам для опрацювання.
?Начальник Обухівської районної військової адміністрації Олександр ГОМОН подякував аграріям за роботу, адже саме на їх плечах – забезпечення продовольчої безпеки району та держави, та побажав безпечної посівної та багатих врожаїв.
ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі