Відбулась нарада з актуальних питань діяльності та розвитку галузі освіти в умовах воєнного стану

Written on . Posted in КОДА, нарада

1 лютого 2023 року під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни ОСИПЕНКО відбулась нарада з актуальних питань діяльності та розвитку галузі освіти в умовах воєнного стану за участі начальника Обухівської районної військової (державної) адміністрації Олександра ГОМОНА, заступника начальника Обухівської РВА Ірини СТАРЕНЬКОЇ, представників Національної поліції, Головного управління ДСНС України в Київській області, Управління поліції охорони в Київській області.

?У ході наради присутні обговорили шляхи розвитку освітніх систем регіону та електронних сервісів у закладах освіти, а також створення міжшкільних ресурсних центрів із вивчення предмету «Захист України».
?Жанна ОСИПЕНКО наголосила на важливості належної організації безпечного середовища в освітніх закладах, покращення умов для перебування дітей в укриттях та створення цифрових хабів.
?Додатково вона акцентувала увагу присутніх на необхідності надання інклюзивно-ресурсними центрами послуг дітям, які мають статус ВПО.
?Крім того, під час наради обговорили питання фінансування галузі освіти. Зокрема наголосили на дотриманні вимог чинного законодавства при виплаті заробітних плат педагогічним працівникам.
?Представники ДСНС та Національної поліції у свою чергу нагадали присутнім про важливість збереження життя і фізичного та психічного здоров’я дітей. Розповіли про методи запобігання та протидії булінгу, профілактики правопорушень серед неповнолітніх, дотримання правил мінної безпеки тощо.
?На порядку денному були розглянуті питання:
• Про фінансування галузі освіти у 2023 році.
• Про діяльність Інклюзивно-ресурсних центрів.
• Про мережу закладів освіти області.
• Про формування мережі міжшкільних ресурсних центрів з вивчення предмета «Захист України» та проведення роботи з національно- патріотичного виховання.
• Про створення безпечних умов для проведення освітнього процесу.
• Про діяльність Освітнього хабу Київщини.
• Про використання цифрових інструментів в освітньому процесі.
• Про професійний розвиток педагогічних працівників.
• Про організацію і проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році.
?За результатами наради були напрацьовані доручення працівникам органів місцевого самоврядування Обухівського району.
ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі