Українці з посвідченням особи на повернення в Україну можуть в’їжджати та перебувати у третіх країнах: чинні правила

Written on . Posted in Без категорії

Минулого року Уряд запровадив експериментальний проєкт щодо оформлення на території України посвідчення особи на повернення в країну для тих українців, які були депортовані на територію рф або які виїхали з тимчасово окупованих територій та втратили паспортні документи. Працівники Державної міграційної служби уже почали видавати перші такі посвідчення.

Разом з тим, питання повернення на Батьківщину є актуальним для всіх громадян України, які після повномасштабного військового вторгнення росії виїхали за межі країни та з різних причин втратили паспортні документи. 

Тож сьогодні українці з посвідченням особи на повернення в Україну можуть ним скористатися, щоб повернутися додому через території третіх країн. 

У зв’язку з цим Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з МЗС оприлюднило чинні правила в’їзду та перебування на території третіх країн українців з посвідченням на повернення в Україну. Наразі ці правила діють на території Німеччини, Польщі, Туреччини, Болгарії та Румунії.

Детальніше – читайте у нашій інфографіці ?

⚠️Нагадаємо, що українці, рідні яких втратили українські документи, стали заручниками та були насильно вивезені на територію держави-агресора, можуть звернутися до територіального органу ДМС і оформити своїм рідним посвідчення на повернення в Україну. Оформлення такого посвідчення є безоплатним та здійснюється протягом п’яти робочих днів із дня подання заяви-анкети встановленого зразка. Термін дії документа – до трьох місяців. Не зволікайте з порятунком рідних!

#ДМС МВС України Наталія Науменко Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Джерело : Державна міграційна служба України

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі